Gabinet: Wrocław, ul. Żernicka 215
Rejestracja: 601 775 123
dr n. med. Dariusz Kraśnicki skype
Nasz e-mail - zadaj pytanie!

Reklama internetowa dla firm promocja internetowa

Reklama internetowa dla firm lekarzy - internetowa promocja gabinetów lekarskich,

Jako były lekarz wojskowy dość szybko zorientowałem się na początkach kariery, że los większości  lekarzy jest skazany na "nowoczesny system niewolnictwa".

 • Kiedyś to była socjalistyczna służba zdrowia / nisko opłacana, bo doktor zawsze coś dostanie do kieszeni/,
 • potem dyktat ZOZ-ów państwowych - w zasadzie kontynuacja poprzedniego systemu
 • aż po wreszcie uprawiający radosną twórczość Fundusz Zdrowia /za nasze podatki/.

Entuzjazm w podejściu do medycyny zaraz po rozpoczęciu stażu, szybko ustępuje prozie życia. Trudno, z wyjątkiem małej grupy, traktować praktykę lekarską jako hobby.

Jednocześnie lekarze są jedną z najbardziej wykształconych grup zawodowych. Pamiętam jeden intensywny kurs językowy w 1999 r, gdzie trójka lekarzy po prostu nie miała sobie równych w 15 osobowej przypadkowo dobranej grupie oficerów WP. Jako jedyni zaliczyli to szkolenie w zakresie wszystkich umiejętności!!

Ostatnia krucjata antykorupcyjna / dr G. oraz inne przypadki wśród ordynatorów/ przynajmniej wymusiła wzrost płac i próbę regulacji nienormowanego wcześniej czasu pracy.

Jest truizmem stwierdzenie, że prawdziwe pieniądze są w sektorze prywatnym.

Jednocześnie najwięcej pacjentów korzysta z budżetowej służby zdrowia ponieważ jest "za darmo". Tam też większość lekarzy nabierała swojej renomy i czasami na koniec kariery decydowała się na działalność na własny rachunek /pomijam ginekologów i stomatologów/. Tolerowanie wdzięczności pacjentów w pracy budżetowej było powszechne.

 • Z doświadczenia własnego pamiętam, wciskane mi na siłę butelki pośledniego czeskiego alkoholu lub wódki czystej, czasem nawet z próbą  zacieśnienia stosunków towarzyskich, czyli propozycją wspólnej natychmiastowej konsumpcji tych trunków.
 • Jednocześnie byłem jak chłop pańszczyźniany przywiązany do swojej pracy i nawet nie widziałem możliwości perspektyw poza nią.

Pomimo tego nie żałuję wszystkich błędów jakich popełniłem w tym czasie. Po prostu wierzę, że nauczyły mnie "życia".

Niespodziewane rozwiązanie

W połowie 2004 roku armia pożegnała się z moją skromną osobą. Zachowywałem się infantylnie wtedy, jak każdy zwalniany grupowo pracownik. Żal do całego świata, rządu, moich przełożonych, że nie chcą zatrzymać najwspanialszego doktora w ich firmie. Było to jeszcze spotęgowane znaczną podwyżką uposażeń wojskowych, ......na którą się nie załapałem, bo nastąpiła miesiąc później.

 • Byłem chyba uzależniony od wojska, skoro parę miesięcy później zgodziłem się jeszcze popracować tezy lata jako pracownik cywilny/pensja kompletne grosze - Ci co pracują jako PCW dobrze wiedzą o czym mówię/.

Jako lekarz major rezerwy zacząłem poszukiwać jakiejś formy reklamy dla swojej firmy /gabinetu lekarskiego na przedmieściach Wrocławia/. Lokalizacja gabinetu wyjątkowo niefortunna - sypialnia robotniczego Wrocławia oraz parę nowych bloków mieszkalnych.

Zupełnie niespodziewanie los zetknął mnie z reklamą internetową dla firm oraz promocją internetową gabinetu lekarskiego poprzez moją pierwszą stronę Testy psychologiczne .

Stronę stworzyła firma Gemme i istnieje ona do dzisiaj. Do niedawna zajmowała się też jej pozycjonowaniem.

Przełomowa rola tej strony polega dzisiaj na wyzwoleniu mojego zainteresowania problemem, dlaczego jedne strony wyświetlają się wyżej w Google, a drugie są przykryte gwiezdnym pyłem internetu z zerowym ruchem.

 • W 2006 roku reklama internetowa = katalog stron. Katalogowanie pozwalało wywindować nawet słabe witryny do pierwszej dziesiątki Google. 
 • W tej chwili wartość reklamy internetowej dla firm poprzez masowo tworzone słabe katalogi stron jest wątpliwa / lub żadna.

Poszukując innych form internetowej promocji natknąłem się

na angielsko-języczny serwis SBI Site Builld It..

Aby zrozumieć o co chodzi polecam ściągnięcie ich darmowego E-booka NOW FREE! Make Your Words Sell!

Wprowadzając Te zasady reklamy internetowej dla mojej firmy /gabinetu lekarskiego/ w ciągu 3 lat osiągnąłem około 100 tysięcy wejść na miesiąc/ na moje tematyczne serwisy związane z badaniami kierowców, badaniami do pracy itp.

Napływ pacjentów, którzy znaleźli mnie poprzez internet wymusił zatrudnienie specjalistów oraz kupno nowego lokalu dla mojego gabinetu lekarskiego !!

 • Niektórzy obdarzyli mnie aż tak wielkim zaufaniem, że wysyłają donosy na różne firmy, licząc na przekazanie ich do inspekcji pracy lub sanepidu !!!

Podatek PIT za 2008 rok /KRYZYS/ uświadamia mi ile pieniędzy dajemy na NFZ i pośledniej jakości służbę zdrowia oraz cały ten "cyrk na górze".

Reklama internetowa Twojej Firmy

Myślę, że warto spróbować promować się w internecie. Jeżeli nie chcesz spróbować SBI masz do wyboru darmowy hosting, domenę za 0 zł lub inne schematy jak szybko zrobić milion złotych. Bądź co bądź Twórcom Naszej Klasy się to udało.

 • Niestety nie mam zbyt wielkiego zaufania do czegoś za darmo, być może z powodu uprzedzeń do darmowej służby zdrowia.
 • Uważam, że ludzie chcą zapłacić za coś co uważają, że spełnia ich oczekiwania. Wcale nie potrzebują czyjejś łaski lub ręcznego rozdzielnictwa jak za Komuny /czeskiego koniaku - lichovina/.

Reklama internetowa dla firm promocja internetowa

Strategia internetowa dla lekarzy !!

Reklama internetowa katalog stron na przykładzie badań kierowców

Loading

 

Podziel się: