Gabinet: Wrocław, ul. Żernicka 215
Rejestracja: 601 775 123
dr n. med. Dariusz Kraśnicki skype
Nasz e-mail - zadaj pytanie!

Przychodnia Medycyny Pracy Wrocław Żernicka 215

Pracownia Psychologii Transportu

Minął już ponad rok jak Moja Przychodnia Medycyny Pracy na ulicy 54-510 Żernickiej 215 przeniosła się z ciasnych pomieszczeń gabinetu na 54-514 Kmicica 3 do swoich obecnych pomieszczeń, stając się prawdziwym NZOZ-em.

Przychodnia Medycyny Pracy Żernicka 215

Myślę, że jest to dobry moment na chwilkę refleksji i rozważań na przyszłość.

  • Przede wszystkim czas był dla mnie szczęśliwy. Kredyty zostały wzięte kiedy banki chciały je jeszcze dawać, trafiła się przyzwoita lokalizacja na Żernickiej 215, co pozwala pójść do pracy na piechotę o każdej porze dnia i nocy
  • Marketing internetowy, który rozpocząłem w czasach prosperity, zaczął procentować w "Kryzysie". Zwykłego pacjenta nie interesuje 20 lub więcej certyfikatów ISO czy żywoty prezesów firmy, a jedynie sprawne i szybkie wykonanie badań okresowych za rozsądną cenę.

Ku mojemu zdziwieniu oparcie w mojej Przychodni znalazła spora grupa niszowych pacjentów: detektywów, pracowników zabezpieczenia technicznego, marynarzy czy różnych innych.

  • Częstokroć przychodzą po długich poszukiwaniach, a kłopot z ich obsłużeniem wynika raczej z braku wiedzy Konkurencji niż z rzeczywistego braku takiej możliwości.
  • Z drugiej strony trafiają do mnie osoby z Zakładów Opieki Zdrowotnych, którym ilości pomieszczeń, wyposażenia oraz wszelakiej innej infrastruktury mogę tylko pozazdrościć. Brakuje tylko jednego : Marketingu!!Tongue out  Prowadzi to do błędnego koła: Zaczyna się od cięcia płac personelu, klientów dalej nie ma, a tych co są nie ma kto obsłużyć i tak kółko się zamyka.

Jak juz napisałem wcześniej marketing internetowy jest podstawą mojej wyjątkowo niekorzystnie ulokowanej Firmy. Lokalizacja 54-510 Żernicka 215 - przy głównej ulicy osiedla poprawiła nieco sytuację, dla osób potrzebujących dojechać bez błądzenia.

  • Otwierają się również nowe perspektywy doczyczące prezentacji Przychodni na filmikach wideo i serwisie YouTube czy wyszukiwanie lokalne Google. Warto trzymać rękę na pulsie, bo to jest na topie dzisiaj, jutro może nieco trącić myszką


Wyświetl większą mapę

Jak na razie wszystko wydaje się posuwać całkiem gładko. Nie widzę konkurencji w medycynie pracy w przypadku marketingu wideo. Nie sądzę też, aby firmy pozycjonujące specjalnie przykładały się do windowania pozycji innych przychodni czy gabinetów.

Nawet jakby zabrały się do tego jutro i ze zdwojoną energią, to pewne rzeczy nie daje się przeskoczyć w ciągu kilku miesięcy. Jedyne czego się obawiam, to jakiegoś młodego pasjonata w dokładnie mojej niszy medycznej, który wypromuje swoją firmę znacznie lepiej niż mi się to udaje.

Dla tych, który pozostaną jednak przy mojej placówce podaję aktualne adresy oraz numery telefonów Przychodni oraz Pracownii Psychologii Transportu wykonującej psychotesty dla kierowców

54-510 Wrocław ulica Żernicka 215 tel 601 775 123

54-514 Wroclaw Kmicica 3 faks 71 35 39 275

Dariusz Kraśnicki zaprasza serdecznie na osiedle Żerniki w Zachodniej części stolicy Dolnego Śląska!!

Podziel się:

Odpowiedzi

Dodaj nową odpowiedź

  • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <em> <strong> <cite> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>
  • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.
  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Linki będą posiadać atrybut "nofollow".

Więcej informacji na temat formatowania