Gabinet: Wrocław, ul. Żernicka 215
Rejestracja: 601 775 123
dr n. med. Dariusz Kraśnicki skype
Nasz e-mail - zadaj pytanie!

Mój pomysł na biznes 2010

Koniec roku 2009 skłonił mnie do refleksji nad moim pomysłem na biznes internetowy.

Muszę przyznać, że wszysto rozwija się jak najlepiej, według mojego skromnego biznes planu. Ku  mojemu zaskoczeniu, poziom dochodów z reklam AdSense powoli zbliża się do mojej emerytury mundurowej /grudzień nieco słabszy z powodu Świąt Bożego Narodzenia/.

Od Medycyna pracy Wrocław
  • Zakupiłem dwie nowe domeny internetowe związane z szeroko pojętym tematem prawa jazdy oraz badań lekarskich kierowców.
  • Równocześnie starsze witryny zostają systematycznie wzbogacane wartościową  treścią, a ruch osiąga w porywach 160 tysięcy gości miesięcznie.
Od Pracownia Psychologii Transportu we Wrocławiu

Ku mojemu miłemu zaskoczeniu, ktoś zdecydował się kupić, poprzez moją rekomendację, system tworzenia stron SBI, w którym tworzę ostatnie serwisy. Aż mi się nie chciało w to wierzyć, bo pomysł i sukces w tworzeniu biznesu tą metodą jest dla wybitnie zmotywowanych oraz znających język angielski.

Infopublishing

Połączenie wartościowej strony internetowej z miescowym biznesem, wydaje się nie tylko małżeństwem z rozsądku, ale ma coś z filmu "Niebezpieczne Związki". Trudno przewidzieć na początku co z tego wyniknie /poza sporymi dochodami/.

Pomimo kryzysu i nieudolnych działań konkurencji, nowi pacjenci tłumnie przybywają do mojego gabinetu. Zmusiło mnie to ostatecznie do przeniesienia do nowej lokalizacji oraz zatrudnienia kilku osób nowego personelu medycznego.

  • Pojawiają się również propozycje biznesowe od poważniejszych kontrahentów.
  • W ten sposób placówka z przedmieści staje się powoli rozpoznawalną marką.
  • Cieszy mnie też fakt, że moja konkurencja zaczęła dostrzegać zalety marketingu internetowego, aczkolwiek na razie metodą pób i błędów. Myślę, że za parę lat dojrzeją do całościowej koncepcji biznesu internetowego, a nie tylko strony wizytówki.

Trudno zaprzeczyć, że cały pomysł na biznes jest oparty na olbrzymiej oglądalności moich stron internetowych. Nawet przy dużym wskaźniku odbicia, część internautów naprawdę czyta to, co piszę, a potem korzysta z moich bezpośrednich usług.

Jaki będzie rok 2010 ?? Tak naprawdę nikt nie wie. Kryzys finansowy dosięgnął większość z Nas i trzeba pracować dużo ciężej i mieć dobre pomysły na jego przetrwanie.

Jeżeli Cię w jakiś sposób przekonałem do swoich koncepcji, możesz kliknąć w baner poniżej.

Local Business

Jeżeli nie , to możesz zaprezentować Swój własny pomysł na swój własny biznes. Z miłą chęcią go przeczytam, a najciekawsze pomysły zamieszczę na swoich stronach internetowych.

Podziel się:

Odpowiedzi

Dodaj nową odpowiedź

  • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <em> <strong> <cite> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>
  • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.
  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Linki będą posiadać atrybut "nofollow".

Więcej informacji na temat formatowania