Gabinet: Wrocław, ul. Żernicka 215
Rejestracja: 601 775 123
dr n. med. Dariusz Kraśnicki skype
Nasz e-mail - zadaj pytanie!

Jak wykorzystać darmowe kupony AdWords

Jak wykorzystać darmowe kupony AdWords otrzymywane od Google. Medycyna pracy Wrocław

Konto Adwords mam już od 2006 roku, kiedy wchodziłem ze swoimi pierwszymi stronami internetowymi. Wtedy nie było zbyt drogo, chociaż ciągle trzeba było licytować ciekawsze frazy.

Pracownia Psychologii Transportu

W swojej naiwności rozszerzyłem wyświetlanie reklam na cały świat, aby po kilku miesiącach szybko wyczerpanego budżetu przejść na wyszukiwanie lokalne. Później porzuciłem tą formę reklamy, a ponieważ przestałem licytować to zostało mi jeszcze ok 160 zł do teoretycznego wykorzystania.

 • Kilka lat temu przyszedł mi pierwszy darmowy kupon Google AdWords na 200 zł, ale przesłany mi przez Home.pl. Aby go zużytkować, to musiałem utworzyć nowe konto, co było wtedy ponad moje siły. Nie można było wspomóc zasobów dotychczasowych.
 • Druga tura kuponów przyszła, kiedy ruszyłem z AdSense oraz uruchomiłem mapki Google do wyszukiwania lokalnego. Przysłali mi kupon 250 zł na każdą mapkę, a zrobiłem ich z 10.

Teoretycznie powinienem być zachwycony z takiej Bonanzy. W sumie jednak nie podjąłem trudu ich wykorzystania. Z tego co pamiętam konto uszczupla się bardzo szybko.

Jeżeli ulegniesz pokusie licytowania słów najdroższych, to raczej powtórzysz mój los. Pamiętaj, że ideą AdWords jest mimo wszystko Twój zysk !! Czyli jeżeli otrzymałeś kupon na 250 zł, to warto zarobić chociaż ze 300 PLN.

 • Jeżeli tylko sprzedałeś czegoś za 200 PLN, to raczej nie o to chodzi.

Dlaczego Adwords jest tak zdradliwy ?

Google dobrze wie, że aby coś osiągnąć, musisz wydać nieco więcej niż to, co uzyskaleś za darmo.

 • Oczywiście są znawcy tematu osiągający wysokie zyski, ale Ci Ludzie są naprawdę profesjonalistami !!
 • Spędzają całe dni na dogłębnych analizach statystyk, więc jeżeli chcesz zarobić więcej, to raczej musisz podążyć ich szlakiem.

Wiąże się to ze stratami na początku, aby potem wyjść na prostą. Nie każdy ruch na stronie jest pożądany z finansowego punktu widzenia /szczególnie ten za który sami płacimy/.

 • Poznanie tajników AdWords, gdzie dodanie jednego właściwego słowa może przynieść tysiące złotych zysku, może zabrać nieco czasu.

Internetowi Guru Kampanii Adwords ??

Część osób osiąga sukces i chcą się podzielić /odpłatnie/ swoim doświadczeniem z Tobą.

 • Warto się nad tym zastanowić, czy oddałbyś pisklęta kury znoszącej złote jajka ? Przecież byłaby to tylko dodatkowa konkurencja dla twojego złota !!
 • Musisz się raczej spodziewać, że wszystkie tajniki nie zostaną sprzedane czy wyjaśnione. Raczej otrzymasz jakąś ogólną informację /chyba, że Guru jest drugim wcieleniem siostry Teresy z Kalkuty/.

Wnioski końcowe.

Nie zamierzam odstraszać cię od kampanii AdWords. Jest to wspaniały program dla początkujących, ale ma też swoje minusy. Tak jak w każdym biznesie pożądane rezultaty nie przychodzą od razu i trzeba poświęcić nieco czasu, aby zarobić parę złotych.

 • Raczej byłbym ostrożny z agresywną kampanią na każde słowo, które przyniesie Ci ślina na język.
 • Niewąpliwą pomocą są Google Analitics i ze wszystkich korzyści z AdWords, zapoznanie się z tymi darmowymi statystykami uważam za największą korzyść !!

Poprzez komentarze można opisać swoje doświadczenia z tą formą reklamy Google.

Jak wykorzystać darmowe kupony AdWords powrót do medycyny w internecie.

Lekarz Dariusz Kraśnicki Wrocław

 

Podziel się:

Odpowiedzi

Tomek

Na moim blogu podzieliłem się (w moim zamierzeniu) dokładną instrukcją jak dobrze wykorzystać kupon AdWords.

Dodaj nową odpowiedź

 • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <em> <strong> <cite> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>
 • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.
 • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
 • Linki będą posiadać atrybut "nofollow".

Więcej informacji na temat formatowania