Gabinet: Wrocław, ul. Żernicka 215
Rejestracja: 601 775 123
dr n. med. Dariusz Kraśnicki skype
Nasz e-mail - zadaj pytanie!

Laryngolog

Prywatny Laryngolog Wrocław - oferta specjalistycznego gabinetu lekarskiego w zachodniej części Wrocławia.

Od Medycyna pracy Wrocław

Laryngologia we Wrocławiu rozwija się bardzo szybko. Nowoczesne metody diagnostyczne pozwalają na szybkie postawienie prawidłowego rozpoznania lekarskiego.

  • Jest to w pewnym sensie odwrotność działań Narodowego Funduszu Zdrowia. Niskie kontrakty oraz wycena pracy lekarzy laryngologów powodują, że naprawdę ciężko jest się dostać do tego specjalisty.
  • Pracownia Psychologii Transportu

  • Kolejki po kilka miesięcy są normą, do której jednak trudno się przyzwyczaić jeżeli potrzebujemy szybkiej konsultacji.


Wyświetl większą mapę

Wychodząc na przeciw temu zapotrzebowaniu rozszerzyłem działalność o prywatne przyjęcia ambulatoryjne specjalisty otolaryngologa  II stopnia.

  • Do tej pory zajmował się on tylko działalnością profilaktyczną medycyny pracy - badanie słuchu czy narządu równowagi dla potrzeb badań okresowych Kodeksu pracy.
  • W miarę napływu pacjentów postaramy się jeszcze bardziej rozszerzyć naszą ofertę, głównie na to, jakie jest zapotrzebowanie pacjentów.

Koszt wizyty 100 zł [cena przeciętna zależna od zakresu wizyty].

Ponieważ lekarzy specjalistów we Wrocławiu nie jest zbyt wielu, mam nadzieję że nowi pacjenci obdarzą nas wstępnym zaufaniem. Na resztę będziemy musieli solidnie zapracować.

  • Naszą przewagą jest wyjątkowo przyjazne podejście do pacjenta, połączone z profesjonalizmem lekarza specjalisty.

Rejestracja tel 601 775 123

Prywatny lekarz laryngolog Wrocław na Żernickiej 215.

Dariusz Kraśnicki lekarz medycyny pracy strona główna.

Podziel się: