Gabinet: Wrocław, ul. Żernicka 215
Rejestracja: 601 775 123
dr n. med. Dariusz Kraśnicki skype
Nasz e-mail - zadaj pytanie!

Prywatny gabinet medycyny pracy

Lekarz medycyny pracy Wrocław prywatnie.

Od Przychodnia Medycyny Pracy Wrocław

Lekarze medycyny pracy są jedną z pierwszych grup specjalistów całkowicie niezależną od Narodowego Funduszu Zdrowia.

  • Celowo pomijam małą grupę lekarzy resortowych [wojsko, policja] oraz badania uczniów finansowane przez urząd marszałkowski.
  • W tych instytucjach, z relacji podopiecznych, wydaje się że czas się zatrzymał.
Od Przychodnia Medycyny Pracy Wrocław

Wrocław jest siedzibą wielu prywatnych gabinetów medycyny pracy. Stanowią one pewną alternatywę dla dużych centrów medycznych. Te ostatnie są raczej nastawione na tzw abonamenty. Po ich pobraniu z jakością usług bywa różnie.

Mój prywatny gabinet medycyny pracy obsługuje raczej zachodnią część Wrocławia i jego okolic. [Leśnica, Maślice, Żerniki, Nowy Dwór czy Muchobór]. Jest to w tej chwili teren budowy nowego stadionu oraz Łącznika Autostrady A8.

    Prywatny

  • Firmy budujące te obiekty często rotują pracowników. Ponadto są to z reguły robotnicy budowlani z całej Polski, rzadko kiedy z ważnymi badaniami lekarskimi.
  • Od Medycyna pracy Wrocław
  • Bardzo często można spotkać się z "badaniami interwencyjnymi". Na budowę wchodzi nowy inspektor BHP albo Państwowa Inspekcja Pracy, wyłapując wszystkich nieprzebadanych.
  • Po takich kontrolach czasem zachodzi potrzeba zorganizowania pełnego zakresu badań w sobotę, a nawet niedzielę.


Wyświetl większą mapęWyświetl większą mapę

Do typowych problemów należy zaliczyć przysyłanie pracowników bez skierowań. Niestety, trudno wytłumaczyć, że takie badanie profilatyczne nie może być podjęte.

Główną zaletą prywatnego gabinetu medycyny pracy Dariusza Kraśnickiego jest szybkość podjęcia decyzji, co do wyznaczenia terminu wizyty. Uwzględniane są nietypowe pory dogodne dla pracowników i pracodawcy.

  • Stwierdzenie "czas to pieniądz" jest jak najbardziej aktualne w dzisiejszych czasach. Szybki dostęp do informacji decyduje o powodzeniu [lub nie] wielu przedsięwzięć.

Poza typowymi badaniami okresowymi pacjenci mogą skorzystać z badania ogólnolekarskiego, wypisania recepty lekarskiej czy innych zaświadczeń lekarskich.

  • Niestety nasz biurokratyczny system wymaga nieskończonej ilości różnych zaświadczeń / orzeczeń lekarskich dla najrózniejszych instytucji. Nic też nie wskazuje, że coś zmieni się na lepsze.

Prywatny gabinet medycyny pracy 601 775 123 

Dariusz Kraśnicki lekarz Wrocław powrót do strony głównej

54-510 Żernicka 215 faks 71 35 39 275

Podziel się: