Gabinet: Wrocław, ul. Żernicka 215
Rejestracja: 601 775 123
dr n. med. Dariusz Kraśnicki skype
Nasz e-mail - zadaj pytanie!

Lekarz neurolog

Odzyskiwanie odszkodowań

Lekarz neurolog we Wrocławiu przy ulicy Żernickiej 215. Specjalista drugiego stopnia.

Od Pracownia Psychologii Transportu we Wrocławiu

Po przeniesieniu mojego gabinetu medycyny pracy z ulicy Kmicica 3 na Żernicką 215 powstały nowe możliwości specjalistycznych usług medycznych.

 

Jedną z nich jest możliwość skorzystania z konsultacji neurologicznej. Dotychczas były one wykonywane jedynie dla potrzeb medycyny pracy, obecnie przyjmujemy również osoby chcące prywatnej wizyty u neurologa.

  • Koszt wizyty został skalkulowany na poziomie 100 zł. Jest to cena podstawowa i może ulec zmianie w przypadku konieczności wykonania badań dodatkowych.
  • Z usług specjalisty neurologa skorzystało już kilku zadowolonych pacjentów. Problemy głównie dotyczyły konsultacji do celów orzeczniczych, ale niektórzy otrzymali porady typowo zdrowotne [najczęściej związane z bólami kręgosłupa].

 

Ponieważ dzielnica Wrocław-Fabryczna nie obfituje w lekarzy specjalistów można się spodziewać, że nasz gabinet będzie się cieszył popularnością.

Lekarz neurolog jest również niezbędny podczas badań wysokościowych, operatorów wózków widłowych czy osób prowadzących samochody służbowe.

  • Przed konsultacją neurologiczną obowiązuje rejestracja tel 601 775 123


Wyświetl większą mapę

Lekarz neurolog Wrocław powrót strona główna.

 Lekarze neurolodzy laryngolodzy Wrocław oferta Medycyny Pracy

Podziel się:

Odpowiedzi

ból głowy

Mam 27 lat mam ból głowy w prawym płacie skroniowym od tygodnia żyłka mi pulsuje zażywam ibuprom max czasem pomaga, a czasem nie proszę o pomoc co to może być na Mirek921@interia.pl

  • Radziłbym po prostu przejść pełną diagnostykę neurologiczną, aby dokładnie zdiagnozować te bóle głowy i wykluczyć jakieś poważniejsze przyczyny.
  • Jest kilka grup leków przerywających bóle głowy /np tryptany/, ale są one dostępne wyłącznie z przepisu lekarza i niedostępne do sprzedaży odręcznej.

Potrzebuję konsultacji neurologa

Witam serdecznie, szanowny panie dr zwracam się z uprzejma prośba o pomoc, ponieważ z powodu dolegliwości bólowych jakie mam, życie moje staje się dla mnie bardzo ciężkie i trudne.

Dotyczy to bólu głowy, oraz tez bólu kręgosłupa całego. badanie MR kręgosłupa wykazało wiele zmian, które to w ocenie biegłych są nie istotne i nie maja żadnego wpływu na to, co mi jest, a moje zachowanie jest labilne, wyraźna agrawacja wskazuje na to, stwierdzono po konsultacji ze mam się leczyć u psychiatry,

ponieważ te zmiany które mam są nie istotne i nie powinny dawać takich dolegliwości jakie ja przedstawiam. Nie wiem co mam robić,

ponieważ z bólu chwilami już nie wytrzymuję, powoduje to trudności w codziennym życiu, choruje również na astmę oskrzelowa , leczony bylem w kierunku dny moczanowej, cukrzyca typ 2, nadciśnienie tętnicze, neurologiczne zmiany kręgosłupa, które obecnie coraz bardziej mi dokuczają, najlepsza dla mnie pozycja to leżąca, mam problem z utrzymaniem głowy przepisano mi kołnierz, gorset,

mimo tego wszystkiego biegli orzekli, ze po prostu ja symuluje udaje, wyraźna agrawacja w celu uzyskani określonych świadczeń, a ja po prostu już nie wytrzymuję z powodu dolegliwości jakie mam codziennie i kazdej nocy.

Szukając neurologa we Wrocławiu trafiłem na pana stronę z tego tez względu pozwoliłem sobie napisać kilka słów na mój temat, proszę o informacje dotyczące ewentualnej wizyty u pana dr. serdecznie pozdrawiam ,oj jeszcze jedno leczony bylem na boreliozę a obecnie mam stwierdzoną toksoplazmozę JgM POW 1,65

Odpowiedź
Sprawa jest zbyt poważna, abym się wypowiedział na podstawie tego opisu.
Mogę Pana umówić prywatnie z moim neurologiem ,jeżeli ma Pan taka potrzebę

Dodaj nową odpowiedź

  • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <em> <strong> <cite> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>
  • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.
  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Linki będą posiadać atrybut "nofollow".

Więcej informacji na temat formatowania