Gabinet: Wrocław, ul. Żernicka 215
Rejestracja: 601 775 123
dr n. med. Dariusz Kraśnicki skype
Nasz e-mail - zadaj pytanie!

Dolny Śląsk i Wrocław

Ta strona zajmuje się głównie promocją serwisu internetowego mój Wrocław i Dolny Śląsk.

Stolica Dolnego Śląska przeżywa w ostatnim czasie niebywały rozwój. Pracownia Psychologii TransportuPraktycznie jest to jeden wielki plac budowy, ku utrapieniu mieszkańców muszących sobie radzić z wszechobecnymi korkami oraz utrudnieniami w ruchu drogowym.

Od 26 listopada 2011 Sobótka Górka

Założenia budowlane są ambitne, a pewną poprawę powinno się odczuć jeszcze przed EURO 2012.

  • Co z tego tak naprawdę wyjdzie? Tak naprawdę do końca nie wiadomo. Tym nie mniej rozmiar prac jest imponujący.

Roboty budowlane spowodowały konieczność licznych wyburzeń, szczególnie starych poniemieckich domów czy innych budowli. Znikają one bardzo szybko pod łyżkami buldożerów i jest to ostatni moment, aby uwiecznić je za pomocą aparatów cyfrowych dla przyszłych pokoleń.

A jest naprawdę tego sporo i często jest to bardzo ciekawa zabudowa, która przetrwała czasy wojny, następnie rodzimych lokatorów lecz nie oparła się rozwojowi miasta.

  • Zachęcam szczególnie do filmów oraz web wideo, które staje się ostatnim szaleństwem. Coraz niższe ceny sprzętu oraz w miarę wysoka jakość filmów na YouTube w porównaniu do czasów jeszcze sprzed kilku lat może być tylko zachętą dla przyszłych filmowców.
  • Filmy w standarcie HD stają się już normą i można je oglądać z przyjemnością.

Mogę tylko jeszcze raz zachęcić wszystkich chętnych do umieszczania swoich produkcji na moim lokalnym serwisie internetowym. Naprawdę nie jest to trudne, a komentarze twoich widzów potrafią wynagrodzić trud włożony w zrobienie filmu o Wrocławiu czy Dolnym Śląsku.

Od Medycyna pracy Wrocław

Podziel się: