Gabinet: Wrocław, ul. Żernicka 215
Rejestracja: 601 775 123
dr n. med. Dariusz Kraśnicki skype
Nasz e-mail - zadaj pytanie!

Oferujemy skuteczne pozycjonowanie

Oferujemy skuteczne pozycjonowanie - opinia lekarza, człowieka "nie-technicznego".

Od Przychodnia Medycyny Pracy Wrocław

Na tej stronie nie znajdziesz oferty pozycjonowania stron. Po prostu uważam, że bez wartościowej treści w długofalowym postępowaniu, dana witryna ma małe szanse w konfrontacji z Google.

Tym nie mniej, jeżeli nie jesteś zainteresowany osobistym wkładem oryginalnej Treści w rozwój Swojej strony, to oferta "oferujemy skuteczne pozycjonowanie" jest raczej dla Ciebie.

  • Już wpisując tylko frazę "pozycjonowanie" czy "pozycjonowanie stron" w Google znajdujemy olbrzymią liczbę firm do wyboru. Sporo ofert jest również poprzez płatne boxy AdWords /sposób pewniejszy nawet dla pozycjonerów/.

Pomimo mojej niechęci do płatnego pozycjonowania, muszę z całym szacunkiem pochylić głowę przed firmą pierwszemiejsce.pl z Rewala. Profesjonalnie zrobiona strona na pierwszym miejscu w wynikach wyszukiwania musi wzbudzić zaufanie dla potencjalnych klientów.

  • Mały mój update z 24 grudnia 2009 r. W tej chwili pierwsze miejsce zajmuje Forum www.forum.optymalizacja.com/ a wspomniana Firma jes na miejscu szóstym.
  • Wprawdzie referencje wyglądają jakby były pisane nieco formalnie, ale jest to kwestią gustu [liczy się pozyskany klient].
  • Firma daje gwarancję na swoje usługi oraz legalność działań
  • Za dodatkową opłatą można liczyć na SEO Copywriting /teksty reklamowe, zoptymalizowane pod wyszukiwarkę, ale także do przeczytania przez ludzi.

Nie znalazłem oferty firmy pierwszemiejsce.pl pod innymi słowami kluczowym związanymi z pozycjonowaniem.

[pozycjonowanie optymalizacja, pozycjonowanie seo, wyszukiwarki pozycjonowanie, oferujemy skuteczne pozycjonowanie], jednak kawałek tortu związany z tym jednym słowem jest raczej bardzo duży.

  • Na innej ich stronie firmowej art4web.net.pl możemy znaleźć kilka ciekawostek związanych z pozycjonowaniem oraz filozofię i krótką historię firmy.

Ofertę innych stron oferujących skuteczne pozycjonowanie proszę ocenić sobie samemu. Jednak z konkurencyjności tej działki wynika, że szanse przebicia się przez nowicjuszy są bardzo małe.

Oferujemy skuteczne pozycjonowanie czy wartościowa treść

Podziel się:

Odpowiedzi

Dodaj nową odpowiedź

  • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <em> <strong> <cite> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>
  • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.
  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Linki będą posiadać atrybut "nofollow".

Więcej informacji na temat formatowania