Gabinet: Wrocław, ul. Żernicka 215
Rejestracja: 601 775 123
dr n. med. Dariusz Kraśnicki skype
Nasz e-mail - zadaj pytanie!

Lekarze i gabinety lekarskie

Lekarze i gabinety lekarskie medycyny pracy

Pacjenci medycyny pracy

Prywatne gabinety lekarskie są podstawową komórką organizacyjną działalności gospodarczej dla lekarzy różnych specjalności. Wybiera ją również duża grupa medyków pracujących na tzw kontraktach.

Od Medycyna pracy Wrocław
 • Po opłaceniu składek ZUS istnieje możliwość opłacania tylko 19 % podatku liniowego. Przy większych dochodach lekarza w swoim gabinecie jest to gra warta świeczki.
 • Sam również wybrałem tą formę opodatkowania moich przychodów pieniężnych.


Wyświetl większą mapę

W tej chwili bardzo duża grupa pacjentów klasy średniej wybiera korzystanie z prywatnych gabinetów lekarskich  różnych specjalizacji. Są po prostu zmęczeni wielomiesięcznym wyczekiwaniem i upokarzającymi procedurami rejestracji kolejek w systemie NFZ.

Ile kosztuje kurs na przewóz rzeczy?

Większość gabinetów podniosła również standard oferowanych usług. Rzadko zdarzają się lekarze specjaliści przyjmujący w suterynach lub pokojach mieszkań prywatnych.

 • Coraz częściej wyposażenie nie odbiega standartem od sprzętu większych przychodni.
 • Okres oczekiwania wyjątkowo przekracza kilka dni, a z reguły pacjenci przyjmowani są na bieżąco.

Z doświadczenia mojej firmy wynika, że pacjent oczekuje szybkiego podjęcia decyzji co do teminu wizyty.

Lekarze prywatni są w stanie uzgodnić termin od razu, często nawet tego samego dnia. Te gabinety lekarskie prosperują najlepiej, nie dopuszczając potencjalnych pacjentów do konkurencji.

Psychotesty dla kierowców

Mój gabinet lekarski korzysta z dobrodziejstwa szybkiego dostępu do informacji oferowanego przez Google. Odebranie telefonu od klienta czy szybka odpowiedź na E-maila to po prostu być albo nie być w dzisiejszych kryzysowych czasach.

 • Dobrze skonstruowana strona internetowa, pozwalająca na swobodne zarządzanie tekstem, oddala widmo konkurencji przynajmniej o kilka lat.
 • Oczywiście nie załatwi tego witryna zrobiona przez Webmastera i potem bez aktualizacji treści. Poprzez właściwe opisanie swojej działalności twoi pacjenci naprawdę będą skłonni przyjść na pierwszą wizytę, a potem po prostu będą twoimi fanami, często nie zauważając nawet bardziej utytułowanych kolegów.
 • Co do całkowitej wartości nowego zadowolonego pacjenta, trudno nawet dyskutować [chodzi mi tutaj o całkowity zarobek uzyskany ze wszystkich osób, które ten pacjent polecił].

Swój sukces odniosłem na angielsko języcznym systemie strategii intrenetowej SBI, ale każdy inny spełniający warunki swobodnego dostępu do treści też będzie użyteczny.

Lekarz medycyny pracy Wrocław

Lekarze i gabinety lekarskie powrót do strony głównej

Podziel się:

Odpowiedzi

Dodaj nową odpowiedź

 • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <em> <strong> <cite> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>
 • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.
 • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
 • Linki będą posiadać atrybut "nofollow".

Więcej informacji na temat formatowania