Gabinet: Wrocław, ul. Żernicka 215
Rejestracja: 601 775 123
dr n. med. Dariusz Kraśnicki skype
Nasz e-mail - zadaj pytanie!

Jak wypromować film na YouTube

Jak wypromować swój film na kanale YouTube?

W momencie, kiedy wydawało mi się, że moje strony internetowe nie będą w stanie osiągnąć większego ruchu, zupełnie niespodziewanie natrafiłem na koncepcję promowania filmików na YouTube, a pośrednio swoich stron www.

W zasadzie koncepcja nie jest nawet moja, a Australijczyka o nazwisku Gideon Shalwick, który na swoim kanale oraz stronach internetowych intensywnie promuje tą formę marketingu poprzez filmy wideo.

Online video marketing

oczywiście, to że jest coś proste, nie oznacza, że jest łatwe, ale w tym przypadku można połączyć przyjemne z pożytecznym. W każdym z nas tkwi "ukryty reżyser filmów", a często jesteśmy ekspertami w jakiejś ciekawej bardziej lub mniej dziedzinie życia.

Zacząłem od kręcenia prostych filmów o Wrocławiu i jego okolicach, ale stopniowo przeszedłem do filmów promujących mój medyczny biznes. Na początku nie były one najwyższych lotów, ale "Practice makes perfect". Poprawiłem jakość oświetlenia oraz dźwięku i coraz bardziej zbliżam się do tego, co ludzie chcą oglądać.

Miałem już piewsze komentarze zarówno pozytywne jak i negatywne, natomiast mój kanał http://www.youtube.com/user/LekarzMedycynyPracy odwiedziło już ponad 16 tysięcy widzów i to w mało typowej niszy jaką jest medycyna pracy, badania okresowe czy inne podobne tematy związane z szeroko pojętą profilaktyką.

Na początek wklejam wideo w podziękowaniu dla Gideon Shalwick-a, natomiast jeżeli będzie jakieś zainteresowanie, to powoli będę ujawniał, to co nauczyłem się podczas jego kursu Rapid Video Bloggging.

Jeżeli masz stronę z małym ruchem internetowym, czy chcesz ją ożywić po jakimś zastoju, to moje wywody mogą Cię zainteresować. Chętnie również poznam inne opinie w tym temacie, odmienne od moich, ale być może równie wartościowe.

Już w tej chwili YouTube jest drugą po Google wyszukiwarką, a promowanie swoich filmików i marketing internetowy w tej formie niedługo będzie po prostu przymusem

Warto więc być o krok przed wszystkimi i już zwrócić uwagę internautów na swoją działalność. Póki nie jest to zbyt skomplikowane. Jak na razie wszystko, czego dotkniesz może zamienić się w złoto!!

Jak wypromować swój filmik na kanale YouTube?

Podziel się:

Odpowiedzi

Dodaj nową odpowiedź

  • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <em> <strong> <cite> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>
  • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.
  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Linki będą posiadać atrybut "nofollow".

Więcej informacji na temat formatowania