Gabinet: Wrocław, ul. Żernicka 215
Rejestracja: 601 775 123
dr n. med. Dariusz Kraśnicki skype
Nasz e-mail - zadaj pytanie!

Badania kierowców we Wrocławiu na Kmicica 3

Pacjenci medycyny pracy

Artykuł nie jest ofertą na badania kierowców we Wrocławiu na Kmicica 3, lecz raczej opisem pewnych działań marketingowych, pomocnych lekarzowi lub psychologowi w przyciągnięciu większej grupy nowych klientów.

W zasadzie cała moja lekarska kariera zawodowa była związana z badaniem kierowców w tej czy innej formie. Pierwsze badanie przeszedłem osobiście, będąc zmuszony przedłużyć sobie terminowe prawo jazdy kategorii B zrobione gdzieś w 1980 roku.

Od Medycyna pracy Wrocław
 • Doświadczyłem wtedy naocznie problemów, jakim było przedłużenie prawka na bezterminowe, natomiast do dzisiaj zastanawiam się czemu pierwsze prawko miało 5 lat ważności.
 • Szczęśliwie problem ten został rozwiązany pomyślnie, a dało mi to do myślenia, ponieważ byłem już wtedy studentem Wojskowej Akademii Medycznej w Łodzi.

Później, już będąc lekarzem, zrobiłem stosowny kurs w Instytucie Medycyny Pracy w Łodzi i od tego czasu zostałem lekarzem uprawnionym do badań kierowców, ze stosownym wpisem do rejestru wojewody dolnośląskiego w Urzędzie Wojewódzkim we Wrocławiu.

Nieco później, już w trakcie robienia specjalizacji z medycyny transportu zetknałem się z problematyką badań psychologicznych kierowców. Zainspirowało mnie to, do otworzenia Pracowni Psychologii transportu na 54-514 Kmicica 3 Wrocław.

Ta przełomowa decyzja, podjęta w roku 2005 okazała się przysłowiowym strzałem w dziesiątkę. Połączenie psychologicznych i lekarskich badań kierowców uświadomiło mi rolę kompleksowego podejścia do pacjenta.

Osoba, która odwiedza mój gabinet, powinna być załatwiona od A do Z i wyjść z kompletem potrzebnych orzeczeń, niezbędnych jej dla różnych innych celów.

 • Stopniowo poszerzyłem personel medyczny o kolejnego lekarza specjalistę medycyny pracy, laryngologa, neurologa, okulistę oraz kilku psychologów transportu.
 • Nie sposób nie wspomnieć tutaj o średnim personelu medycznym oraz praktycznie całodobowej rejestracji pod numerem 601 775 123 . Rolę tej rejestracji uważam za kluczową w sukcesie każdej Firmy. Pierwszy kontakt z nowym klientem nie może być preceniony, a nie odebrany telefon w zasadzie oznacza jego stratę, wraz z wszelkimi zarobkami, jakie mogły z tego wynikać.

Najważnieszą rolę w przyciągnięciu nowej klienteli na badania kierowców we Wrocławiu odgrywa mimo wszystko marketing internetowy. Oczywiście przez ostatnie pięć lat ewoluował on znacznie i chcąc nie chcąc jesteśmy skazani na wybryki Firmy Google.

 • Tym nie mniej możliwości są nieograniczone i tylko wyobraźnia limituje właściciela nawet najbardziej lokalnej firmy.
 • Wejście marketingu wideo, mapek Google czy potali społecznościowych to pierwsze lepsze przykłady, które mi się przypomniały w chwili pisania tego artykułu. Spore nadzieje wiążę z marketingiem email, aczkolwiek zdecydowanie wymaga to czasu na stworzenie listy adresowej.


Wyświetl większą mapę

Co ciekawe, pomimo powszechnej wiedzy na temat zalet marketingu internetowego, niewiele osób podejmuje jakąkolwiek akcję. Lekarze i psycholodzy nie są tutaj najmniejszym wyjątkiem.

Sam się zastanawiam, że pomimo wielokrotnej prezentacji moich wyników oraz chęci naprawdę bezinteresownej pomocy, niewiele osób podejmuje jakąkolwiek akcję. Najczęściej ogranicza się to do prostej strony internetowej typu broszurka, bez jakiegokolwiek interaktywnego podejścia do klienta.

 • Nie jestem męskim szowinistą, ale głowną przyczynę widzę w feminizacji obu zawodów związanych z badaniami kierowców. Nasze Panie są zdecydowanie bardziej zachowawcze, ceniąc wybitnie nisko płatną, ale zdecydowanie stabilną pracę. Wolą to niż odrobine ryzyka, która z "tradycyjnej roli gospodyń domowych i opiekunek dzieci" pozwoliłaby im się wznieść na nieco wyższy poziom drabiny społecznej. dotyczy to również kilku innych profesji, które nie są w tym momencie obiektem moich rozważań. Przekonałem się o tym na swojej skórze, w oparciu o zachowania moich byłych pracowników.

Na sam koniec, pomimo pobocznego wątku prezentacji mojej skromnej Fimy, zachęcam oczywiście wszystkich na badania kierowców we Wrocławiu na ulicy 54-514 Kmicica 3

 • Unikalne połączenie marketingu internetowego oraz sprawnej obsługi Pacjenta stało się faktem w mojej Pracowni oraz Przychodni

Dr Dariusz Kraśnicki zaprasza wszystkich do swojej skromnej  firmy!!

 • Chętnych do kontaktu w sprawach marketingowych 695 775 123

Podziel się:

Odpowiedzi

Dodaj nową odpowiedź

 • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <em> <strong> <cite> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>
 • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.
 • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
 • Linki będą posiadać atrybut "nofollow".

Więcej informacji na temat formatowania