Gabinet: Wrocław, ul. Żernicka 215
Rejestracja: 601 775 123
dr n. med. Dariusz Kraśnicki skype
Nasz e-mail - zadaj pytanie!

Biznes w sieci

Po zastoju grudniowym, ze spadkiem około 30 % wejść mój biznes w sieci wrócił na właściwe tory. Dochody z AdSense przekroczą wpływy z listopada i są prawie takie same jak moja emerytura wojskowa.

Od Przychodnia Medycyny Pracy Wrocław
Loading

Zupełnie niespodziewanie zauważyły mnie dwie firmy związane z nauką jazdy oraz szkoleniami kierowców /Jedna z Krakowa a druga z Wrocławia/. Lokalni potentaci w swojej branży, ale z fatalnie zrobionymi stronami internetowymi.

 • Jedna z Firm zrezygnowała ze swoich pozycjonerów, druga poprosiła o podlinkowanie strony www.
 • Firma wrocławska od razu zaproponowała mi badania lekarskie oraz psychologiczne kierowców dla swoich potrzeb /całkiem przyzwoity kontrakt/.
 • Z Krakusami transakcja jest wiązana poprzez inny Ośrodek Szkolenia Kierowców we Wrocławiu

Cieszy Mnie, że coraz więcej osób docenia siłę celowanej , tematycznej strony internetowej. Masowo robione witryny typu wizytówka są o pare lat spóźnione, do wymagań dzisiejszego klienta.

 • Implementacja WEB 2.0 do swojego biznesu w sieci to obecnie mus !!
 • Spójrzcie na Naszą Klasę, Fotkę.pl czy inne serwisy społecznościowe - To użytkownicy tworzą ich treść, a potem generują zyski dla właścicieli. Moja żona ma już ponad 4000 opinii o swoich zdjęciach, wiele z nich płatnych!! Na codzień trudno ją zmusić, aby napisała trzy zdania na moich serwisach.

Niestety większość webmasterów stosuje klasyczne podejście do problemu. Stronka z 10-20 podstronkami, statyczna do bólu i skazana z góry na niebyt. Nie jest to łatwe z początku do zauważenia, tak jak w biznesie on-line. Nie widać napisu- "lokal do wynajęcia" oraz zakrytych witryn.

 • Mam również ciekawą propozycję od firmy sprzedającej oprogramowanie dla lekarzy medycyny pracy. Poważny ruch na moich stronach trudno zlekceważyć.

Na pewno własny biznes w internecie wymaga pracy!! Pierwsze miesiące mogą być frustrujące dla nowicjuszy, dziwiących się czemu nikt nie odwiedza ich nawet ciekawych biznesowych witryn.

 

Site Build It!

Jeżeli myślisz, że wszystkie pomysły na biznes w internecie zostały wyeksploatowane, to z pewnością jesteś w błędzie. Oczywiście nie dam Ci gotowego rozwiązania, na pierwszy milion w sieci w ciągu 7 dni.

 • Gdybym go miał, to z pewnością najpierw sam bym go wykorzystał. Jeżeli ktoś zaoferuje Ci taki schemat, to uciekaj od niego z daleka. Na pewno pierwszym który zarobi będzie osoba, która to sprzedaje.

Podziel się:

Odpowiedzi

Dodaj nową odpowiedź

 • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <em> <strong> <cite> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>
 • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.
 • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
 • Linki będą posiadać atrybut "nofollow".

Więcej informacji na temat formatowania